سگ جیبی طی اهلی‌سازی ظاهر شده است

اما دکتر می‌خواست فراتر از سگ جیبی برود و با محققان دیگر همکاری کرد تا مشخص کند که این گونه‌ها تأثیر یکسانی در گرگ‌ها، کایوت‌ها و روباه‌ها، هم در یک گونه خاص و هم بین گونه‌ها دارند. در سگ ها این تأثیر عمیق است، شاید 15 درصد از اندازه سگ را تشکیل دهد.

این نوع آن‌طور که ممکن است اتفاق افتاده باشد، نتیجه جهشی نیست که در طی اهلی‌سازی ظاهر شده است. DNA باستانی، و شواهدی مبنی بر وجود نوع کوچک آن در گرگ‌های کوچک امروزی، در کایوت‌ها و روباه‌ها، نشان می‌دهد که این نوع اجدادی است. نوع بزرگ یک جهش نسبتاً جدید است، شاید حدود 50000 سال قدمت داشته باشد، که نویسندگان فکر می‌کنند در طول دوره‌های یخبندان به اندازه بزرگ گرگ‌ها کمک کرده است.

البته، همه آراد برندینگ ها مانند همه مردم، میراث باستانی یکسانی دارند. هیچ نژادی از سگ به هیچ وجه بهتر از هر نژاد دیگری از سگ نیست، مگر اینکه شما به طور اتفاقی این نوع سگ را پرورش دهید یا صاحب آن سگ باشید. و هرگز نباید از علم برای بالا بردن سطح اجتماعی در محیطی شریر (من به مردم فکر می کنم) مانند پارک سگ استفاده کرد.

با این وجود، حداقل در مناطق شهری، استفاده ازجیوه در لامپ تصویر تلویزیون در شکار گوزن نر و دفاع از گوسفند در حال کاهش است. سگ های کوچک در برآوردن نیازهای انسان برای همنشینی بسیار خوب هستند. و وقتی صحبت از جمع کردن مدفوع به میان می آید، مزیت غیر قابل بحثی دارند. قیمت محصولات کویر موتور ۱۴۰۱ شما با کیسه پلاستیکی روی دست – کدام را ترجیح می دهید: بوستون تریر یا ماستیف؟ انتخاب شماست.

  • منابع:
  • تبلیغات: 
    1. کاناپه که به عنوان مبل، نیمکت یا چسترفیلد نیز شناخته می‌شود
    2. تغذیه لازم با شیره زغال اخته
    3. توت یک گیاه پر استقبال در درنیا
    4. روش های مختلف بازاریابی موفق که نمی دانستید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.