حوله یاس سپید مشهد جوش آکنه پوستی را از بین میبرد!

در میان حوله ها، حوله یاس سپید مشهد، یک ماده ضخیم با حلقه های محکم بافته شده، رایج ترین ماده ای است که می توانید پیدا کنید و مورد علاقه است.

این حوله کلاسیک به سبک هتلی است که لوکس و گرم است.

حوله حمام پنبه ای را برای افرادی که این سبک را ترجیح می دهند توصیه می کند.

این یک تری متراکم و مخملی است که در بین آزمایش کنندگان محبوب است زیرا تشنه است و آب را مستقیماً روی پوست شما خیس می کند.

حوله

همچنین رنگ پر جنب و جوش خود را حفظ می کند (دو دوجین برای انتخاب وجود دارد) و احساس نرمی برای ده ها شستشو، مدت ها پس از اتمام کار توسط سازنده، حفظ می کند، و برای انواع بدنه سایز بزرگی دارد.

از آزمایش‌کنندگان حوله برخی می‌توانند به آن مشبک یا لانه زنبوری نیز می‌گویند، زیرا نازک‌تر است و بافت درشت‌تری نسبت به تری ضخیم و اسفنجی دارد.

حوله های وافل هوادارتر از نسخه های تری هستند، بنابراین اگر حمام دارید یا در آب و هوای زندگی می کنید سریعتر خشک می شوند. آنها همچنین در قفسه‌ها صاف‌تر تا می‌شوند، اگر جا دارید.

Wirecutter حوله حمام Onsen را توصیه می کند که در خشک کردن سریع پوست شما را بررسی کنید و نرم تر از سایر موارد است که ما آزمایش کردیم.

همچنین قیمت مناسب‌تری نسبت به تعداد زیادی از حوله‌های وافل دارد که ویژگی‌هایی از حوله‌های تری گران‌تر دارند.

ابعاد حوله های حمام استاندارد نیست و برخی از آنها بسیار کوچک هستند. برای افراد با قد متوسط، یک حوله 28 در 55 اینچی باید کافی باشد.

اگر چیزی بزرگتر را ترجیح می دهید، Frontgate 30 در 58 اینچ است.

وقتی حوله‌ای را که دوست دارید پیدا کردید، بررسی کنید که آیا در ملحفه حمام نیز آمده است یا خیر.

ملحفه‌های حمام همان مواد حوله‌های حمام هستند، اما طولانی‌تر و پهن‌تر (و همچنین نه به مقدار استاندارد).

به عنوان مثال، صفحه حمام هماهنگ کننده Frontgate 40 در 72 اینچ است. شما می توانید اندازه ها را برای همه افراد خانواده خود ترکیب و مطابقت دهید.